Įmonės kandidatės

 

Šiuo metu vyksta šių įmonių vertinimas dėl prisijungimo prie iniciatyvos už skaidrų verslą  „Baltoji banga“ .

Kviečiame įsitraukti ir pasisakyti! Sukaupta informacija iš Jūsų ir rekomendacijos iš iniciatyvos partnerių VMI, STT bei kreditų biuro „Creditinfo“ padės priimti sprendimą inciatyvos „Baltoji banga“ tarybai, kuri priima galutinį sprendimą dėl įmonių prisijungimo ir ženklo suteikimo.

 

    

 

 

UAB „Topcolor“ – aukštos ir vidutinės klasės vandens dispersinių dažų, tinkų bei gruntų gamyba. Dažai skirstomi į dvi kategorijas: namams ir profesionaliam naudojimui.

Įmonės internetinės svetainės adresas: http://topcolor.lt

Įmonės vertinimas baigtas. Įmonei suteiktas ženklas ir vardas „Baltoji banga.

   


          

UAB „Skaidri apskaitos sistema“ - specializuota daugiabučių namų, individualių namų, garažų ir kitų savininkų bendrijų apskaita.

Gyventojams pateikiama individuali ir apibendrinta bendrijos informacija, o valdymo ir kontrolės organams - visa apskaitos informacija internete. Įmonė taip pat teikia bendrijų veiklos tobulinimo įrankius, komunikacines priemones, planavimo ir kontrolės, valdymo funkcijas.

Įmonės internetinės svetainės adresas: https://www.dnsb.eu

Vyksta įmonės vertinimas. Siųskite savo atsiliepimus.


     

 ________________________________________________________________________________________________

Kviečiame visus įsitraukti teikiant rekomendacijas apie įmones pateikusias prašymą prisijungti prie iniciatyvos. Esate susidūrę su viena iš įmonių - parašykite mums. Turite klausimų? Pastebėjimų? Lauksime jūsų laiškų.
Jūsų pageidavimu gaunama informacija yra konfidenciali.