Už šešėlinės ekonomikos slepiasi korupcija ir žmonių apiplėšinėjimas. Tai reiškia, kad šalis vystosi lėčiau, gyventojai uždirba mažiau ir valstybė gali suteikti mažiau paslaugų savo piliečiams. Kova su korupcija, šešėlio mažinimas yra ir verslo atsakomybė. Lietuva jau pribrendo skaidriam ir atsakingam verslui.

Iniciatyvą globojanti J.E. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Naujienos

2017 10 10

Kodėl verta kurti korupcijai atsparią aplinką versle?


Tęsdami Antikorupcijos vadovo verslui (AVV) pristatymo renginių ciklą, š. m. spalio 19 d. kviečiame į Panevėžyje vyksiančią diskusiją „Kodėl verta kurti korupcijai atsparią aplinką versle?“ 

Renginyje bus pristatytas AVV, kuris parengtas STT iniciatyva, įgyvendinant Nacionalinę kovos su korupcija 2015–2025 metų programą. AVV rengiant prisidėjo Lietuvos atsakingo verslo asociacijos (LAVA), AB DNB banko, UAB „Ernst & Young Baltic“, Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos, Teisingumo ministerijos, „Transparency International“ Lietuvos skyriaus, AB Telia Lietuva (buvusi AB TEO LT), Nacionalinės antikorupcijos asociacijos, „Baltosios bangos“, UAB „Algoritmų sistemos“ atstovai, skirtingų sričių ekspertai, atsižvelgdami į viešojo ir privataus sektoriaus patirtį kovojant su korupcija.

Diskusijoje dalyvaus Europos komisijos,  STT, Vilniaus politikos analizės instituto, Lietuvos nacionalinio koordinacinio centro, Skaidraus verslo iniciatyvos „Baltoji banga“, LUMINOR banko, AB „Energijos skirstymo operatoriaus“ (ESO), Transparency International“ Lietuvos skyriaus, advokatų kontoros „Tark Grunte Sutkienė“ atstovai. 

Diskusijos moderatorius: Sigitas Gailiūnas, Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas

Tikimasi, kad privataus sektoriaus įmonėms pateikti gerosios praktikos pavyzdžiai ir rekomendacijos bus naudingos, kuriant ir vystant korupcijai atsparų verslą.

Diskusijos data ir laikas: 2017 m. spalio 19 d., 9:30 val.

Diskusijos vieta:  AB „Panevėžio energija“ salė (V - as aukštas) , Senamiesčio g. 113, Panevėžys

Registracija norintiems dalyvauti: Rita Škutienė, [email protected]

Renginio darbotvarkė

Antikorupcijos vadovas