Už šešėlinės ekonomikos slepiasi korupcija ir žmonių apiplėšinėjimas. Tai reiškia, kad šalis vystosi lėčiau, gyventojai uždirba mažiau ir valstybė gali suteikti mažiau paslaugų savo piliečiams. Kova su korupcija, šešėlio mažinimas yra ir verslo atsakomybė. Lietuva jau pribrendo skaidriam ir atsakingam verslui.

Iniciatyvą globojanti J.E. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Naujienos

2018 03 18

Verslo etikos pusryčiai: kokią informaciją atskleisti, norint pelnyti vartotojų pasitikėjimą?


Balandžio 17 d. 9:00 val. visus besidominčius skaidraus ir etiško verslo praktika kviečiame susitikti ir kartu su bendraminčiais pasidalinti savo patirtimi ir įžvalgomis neformalioje diskusijoje:

 Kokią informaciją atskleisti, siekiant pelnyti vartotojų pasitikėjimą?“

Vis daugiau kalbame apie informacijos atskleidimą, kaip apie priemonę įmonės skaidrumui didinti. „Transparency International“ Lietuva skyriaus atliktas tyrimas (http://skaidrumas.lt/imones) parodė, kad Lietuvoje veikiančios įmonės apie save linkusios atskleisti vis daugiau duomenų. Kodėl visuomenei svarbu žinoti daugiau? Ar yra kokia riba, ką ir kiek įmonė turi apie save pasakoti? Kokius duomenis atskleisti, kad kurtų pasitikėjimą savo vykdoma veikla rinkoje? Neformalios diskusijos metu kviečiame dalintis savo atstovaujamų organizacijų patirtimi ir kartu ieškoti atsakymų į šiuos bei su šia tema susijusius klausimus.

Prisijunkite!

Susitinkame balandžio 17 d., antradienį, 9.00 val., salotų bare „Mano guru“ (Vilniaus g. 22 Vilnius). Planuojama susitikimo trukmė 1,5 val.

Susitikimo metu galėsite užsisakyti skanius pusryčius, o kava/ arbata pavaišinsime mes.

Norėdami dalyvauti registruokitės užpildydami formą žemiau.

Verslo etikos pusryčiai – neformalių diskusijų serija, rengiama siekiant skatinti skaidriai ir atsakingai veikiančių įmonių dalijimąsi patirtimi, gilinti rinkos dalyvių žinias verslo etikos srityje ir suprasti, kokios priemonės yra veiksmingiausios siekiant kurti etiško verslo kultūrą Lietuvoje. Susikimus inicijuoja skaidraus verslo iniciatyva „Baltoji banga“.